ne 7. 4. 2024 13:30, DOR
SK Hokejbal Letohrad
TJ Sršni Svitavy
so 6. 4. 2024 17:00, MUZ
TJ Sršni Svitavy
HBC Pardubice
so 6. 4. 2024 14:00, STZ
TJ Sršni Svitavy
Ježci Heř. Městec
so 6. 4. 2024 13:40, ZEN
TJ Sršni Svitavy
Plzeň-Litice
so 6. 4. 2024 12:40, ZEN
TJ Sršni Svitavy
SK Kelti 2008
so 6. 4. 2024 10:00, ZEN
Svítkov Stars Pardubice
TJ Sršni Svitavy
pá 5. 4. 2024 18:30, DOR
SK Rebel Praha
TJ Sršni Svitavy
ne 24. 3. 2024 14:00, DOR
HBC Hostivař
TJ Sršni Svitavy
so 23. 3. 2024 12:00, STZ
Hradec Král. 1988
TJ Sršni Svitavy
so 23. 3. 2024 11:00, MUZ
Prachovice
TJ Sršni Svitavy
ne 17. 3. 2024 14:00, MUZ
ne 17. 3. 2024 14:00, DOR
so 16. 3. 2024 09:30, STZ
ne 10. 3. 2024 17:00, MUZ
so 9. 3. 2024 15:40, ZEN
so 9. 3. 2024 13:50, ZEN
so 9. 3. 2024 12:50, ZEN
so 9. 3. 2024 10:00, STZ
ne 3. 3. 2024 14:00, STZ
so 2. 3. 2024 09:00, STZ
Aktuality
18.03.2024
I v kategorii U14 máme své zástupce
I v kategorii U14 byli nominováni naši hráči Radim Křivinka a Jakub Dvořák na kemp do Svítkova, který proběhne 28. 3. 2024.
18.03.2024
Naše hráčky dostaly pozvánku na kemp U20
Hráčky našeho klubu Aneta Zavoralová, Adéla Sklenářová a Kateřina Ondrová dostaly pozvánku na kemp juniorek U20, který se uskuteční ve dnech 29.3. a 30.3. v Písku.
12.03.2024
I v kategorii U16 máme své zástupce
Vojta Kukla a Lukáš Martinů byli nominování na další výběrový kemp kategorie U16 28. 3. 2024 do Prahy.
11.03.2024
Naši zástupci jsou i nadále ve výběrech U15 a U18
Naši hráči Míra Kloupar a Aleš Holec postoupili do dalšího kola výběru U15, kemp se uskuteční 20. 3. 2024 v Přelouči. Mezi náhradníky figuruje Radim Křivinka a Jirka Vetešník. Vojta Prokop obdržel pozvánku na kemp U18, který se uskuteční ve dnech 28. 3 a 29. 3. 2024 v Mostě.
06.03.2024
Starší žáci zavítají v sobotu 9.3. do Č. Třebové
Starší žáky čeká v sobotu 9. 3. druhý jarní zápas v České Třebové proti místní Lokomotivě.
Tabulka
P. | Tým | Z | S | B |
---|---|---|---|---|
1. | HBC Hradec Králové 1988 B | 13 | 67:39 | 27 |
2. | HC Jestřábi Přelouč | 13 | 48:42 | 23 |
3. | HBC Pardubice B | 12 | 52:48 | 22 |
4. | Ježci Heřmanův Městec B | 12 | 51:49 | 22 |
5. | SK Prachovice | 12 | 48:53 | 18 |
6. | SK Hokejbal Letohrad B | 13 | 45:48 | 17 |
7. | HbC Chlumec nad Cidlinou | 12 | 38:45 | 15 |
8. | HBC Svítkov Stars Pardubice B | 13 | 43:57 | 14 |
9. | TJ Sršni Svitavy | 12 | 46:57 | 10 |