Gólové hody v Letohradu

.

K dalšímu zápasu vyrazili starší žáci na hřiště Letohradu. Naše soupiska čítala pouze devět hráčů do pole, ale ročníkově všichni starší žáci. Od prvního vhazování jsem soupeře dostali pod tlak a vytvářeli si mnoho šanci. Po brankách Andrey Kantorové, Jirky Vetešník a Míry Kloupara jsme první třetinu jasně vyhráli. Začátek druhého dějství otevřel skóre opět Míra Kloupar a za malý okamžik přidala další branku Andrea Kantorová. Soupeř se nevzdával a stále častěji se dostával do nebezpečných šancí. Ty se mu podařilo využít a během jedné minuty na konci třetiny dvakrát skóroval. Třetí třetina přinesla brankové hody na obou stranách. I přes naši stálou uzemní převahu, dokázal i soupeř využít své příležitosti. Nám se podařilo navýšit vedení po střelách Aleše Holce a hattrick završil Míra Kloupar. Posledních pět minut jsme trochu ztratili koncentraci a domácí dokázali třemi brankami zápas trochu zdramatizovat. Po dalším hattricku, tentokrát Andrey Kantorové, jsem zápas zakončil zaslouženou výhrou 8:6. I když těch gólů v naši brance, bylo přeci jen zbytečně moc. Za předvedený výkon patří opět pochvala všem hráčům na hrací ploše.

Sestava: Radim Křivinka, Kuba Dvořák - Aneta Zavoralová, Adéla Sklenářová, Andrea Kantorová, Míra Kloupar, David Kačurik Aleš Holec, Jirka Vetešník, Ondra Tichý, Kuba Jasanský