Víkendový dvojzápas starších žáků

.

V páteční deštivém odpoledni, sehráli starší žáci odložený zápas nahřišti vedoucího celku soutěže HBC Pardubice modří. Vzhledem ke stejnému hracímu času dohrávky Ligy žen, byl tým doplněn o dalšího hráče přípravky a odjeli jsme bojovat v devíti hráčích v poli, z toho 3 hráči

přípravky. Soupeř nám od začátku zápasu takřka nepůjčil míček a ukázal, proč je na špici tabulky. Během osmi minut vedl 6:0. Nám se podařilo po vyhraném buly a střele Kryštofa Rokose korigovat skóre na 6:1. Ve druhé třetině se nám dařilo více rozbíjet rozehrávku domácích a eliminovat jejich šance. Třetina skončila v poměru 3:1 pro Pardubice, náš gól vstřelil Aleš Holec. V posledním dějstvím nám evidentně došly síly a soupeř nás přehrál 7:0. Naši kluci zaslouží poděkování, že bojovali celý zápas.

Sestava: Kuba Dvořák - Míra Kloupar, Matěj Kloupar, Tom Hruška, Aleš Holec, Jirka Vetešník, David Kačurik, Tobiáš Karlík, Kuba Jasanský, Kryštof Rokos

Další zápas následoval v sobotním odpoledni, na našem stadionu, kdy jsem hostili hráče Přelouče. Tým jsem doplnili o další hráče přípravky, včetně brankáře, aby si vyzkoušeli hru na velkém hřišti. Skóre otevřel Aleš Holec. Po našem faulu využil soupeř přesilové hry a vyrovnal. Herní převaha byla na naší straně, ale bez využití šancí. Ve druhé třetině jsme se opět ujali ihned vedení, po střele Davida Kačurika. Skóre jsme mohli několikrát navýšit, ale nepodařilo se. Přestali jsem hrát týmově a někteří hráči se snažili vzít zodpovědnost na sebe. Toho hosté využili a stav srovnali. Rychlou odpověď našel Míra Kloupar a vrátil nám vedení. V posledním dějství navýšil naše skóre Jirka Vetešník ve vlastním oslabení a Míra Kloupar završil naše brankové skóre. Soupeř ještě korigoval stav na konečných 5:3. Skvělý výkon předvedl v brance Milan Demel, který odchytal svůj první zápas za starší žáky.

Sestava: Milan Demel - Adéla Sklenářová, Tom Hruška, Matěj Kloupar, Tobiáš Karlík, Martin Kačurik, Aleš Holec, Míra Kloupar, David Kačurik, Ondra Tichý, Jirka Vetešník, Kryštof Rokos, Honza Švanda, Kuba Jasanský