MČR přípravek 2012

    Náš klub se zúčastnil poprvé ve své krátké historii tohoto mistrovství republiky a můžeme říci, že jsme byli úspěšní. Skončili jsme na  krásném sedmém místě. Podařilo se nám dát dohromady tým, který hodně překvapil. Na mistrovství jsme byli zařazeni do skupiny D, která se odehrála v Nekoři. Musíme pochválit nádherný areál a skvělou práci pana starosty a ostatních organizátorů.

    Našim přáním bylo postoupit ze skupiny do Letohradu, kde se pak odehrávali boje o titul. A to se podařilo. Ve čtvrtfinále jsme potkali letohradské áčko, které nás zastavilo v bojích o vyšší umístění. O konečné pořadí jsme odehráli vítězné utkání s Kladnem a získali jsme celkově sedmé místo. Náš tým byl vyhlášen nejslušnějším týmem a to dokazuje, jak se snažíme děti u nás vést a vychovávat. Získali jsme i cenu pro nejlepší hráčku mistrovství, kterou obdržela Deniska Kopecká a určitě právem.

    Musíme poděkovat všem našim hráčům a realizačnímu týmu za krásný výkon na mistrovství a poděkování rovněž patří, všem rodičům a kamarádům, kteří  hodně pomohli. Na závěr chceme všem organizátorům celého mistrovství vyseknout poklonu za jejich skvělou práci, kterou odvedli a děkujeme. Byl to krásný sportovní zážitek.

 

JT

Naši partneři